Czyli zdjęcia z Warszawy i nie tylko...
wtorek, 31 lipca 2007
Koncert "Pamiętamy'44"

Jeśli nie chcesz być ofiarą systemu musisz zacząć decydować samemu.... - tak nadawał Maleo na sobotnim koncercie rozpoczynającym obchody 63 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Było świetnie i z wielkim szacunkiem dla sprawy. Z ogromnym, a przy tym z fajną muzą. Każde pokolenie wyraża szacunek jak potrafi i nie musi to byc kolejny pomnik ze spiżu. Byli też ci, którzy mogli być świadkami tamtych wydarzeń i też słuchali muzyki i tego co mówił Maleo. Koncert miał przesłanie: "Nie poddawaj się, wstań i zawalcz. Nie dawaj zgody na zniewolenie.

44

44

44

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

sobota, 28 lipca 2007
Lustro fenickie - zdjęcie z "podróży" do Łodzi

Ostatnio byłam w Łodzi na foto-łowach i mega-plotach :))  W "Łodzi Kaliskiej" natknęłam się na nietypową toaletę. Z jednej strony cała sala śpiewa z nami, a z drugiej strony (lustra) jesteśmy sami....chociaż mamy wrażenie, że "śpiewamy" wszyscy razem;))))

lodz

czwartek, 26 lipca 2007
Rozstanie...

rozstanie

wtorek, 24 lipca 2007
Spotkanie przy "Dotleniaczu"

Na Placu Grzybowskim zaistniał  "Dotleniacz" 

 Zakładając staw w tym miejscu, Joanna Rajkowska miała nadzieję, że bedą przystawać tu ludzie z obcych sobie środowisk. Ci którzy codziennie przemierzają plac, żeby mogli sie zatrzymać i spotkać innych zamiast mijać się codziennym zabieganiu. Poprzedni projekt pani Joanny (palma na Rondzie de Gaulle'a) zupełnie nie przypadł mi do gustu, ale Dotleniacz wzbudził moje pozytywne odczucia. Nie tylko moje. Zauważyłam jak wiele osób odpoczywających przy stawie po prostu się do siebie uśmiechało. Ponieważ miejsce jest na trasie moich powrotów to z przyjemnością przystanęłam i również pouśmiechałam się do ludzi.

 

dotleniacz

dotleniacz

dotleniacz

 

niedziela, 22 lipca 2007
Nocne miasto w deszczu

nagradza tych, którzy chcą wyjść mu na spotkanie

noc i deszcz

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 6
Tagi

Skopiuj CSS