Czyli zdjęcia z Warszawy i nie tylko...
poniedziałek, 30 czerwca 2008
Wola-la

Zdjęcie po niczym, poważka.

niedziela, 29 czerwca 2008
Pokerowe miny

Ostatnio w blogu Schwefela widziałam służewskie malowidło które przypomniało mi o arcydziełkach które tam sfotografowałam w 2003 r.  Mur u zbiegu Dominikańskiej i Nowoursynowskiej jak stał tak stoi ale czy dzieło przetrwało?  Może ktoś wie, może Hanula bo to jej rejony,  może Schwefel zauważył(eś), może ktoś zerknął przejazdem? Pierwsze z nich zatytułowane "... dziadka Eustachego pojedynek w pokera". Podpisano Pan Sepeusz. Szacunek wielki dla Pana Artysty.

 

 

czwartek, 26 czerwca 2008
Pieski. Prośba o pomoc w dystrybucji małego szczęścia.

Stało się tak, a nie inaczej (bywa), miesiąc temu na świecie pojawiło się dziesięć czarnych stworzonek. Nie czas i pora na dyskusje, że można było temu zapobiec. Next time. Stało się i już. A pomoc potrzebna jest wielce. Mam ogromną prośbę do wszyskich którzy tu zaglądacie - roześlijcie wici, że dziesięć (!) piesków potrzebuje swojego człowieka. W zasadzie od zaraz. Maluchy są czarujące, mamę i gości szturmują działając jak jeden organizm, ale za moment przyjdzie pora, żeby je rozdzielić. Rozesłać do swoich ludzi. Psia mama jest wysoką, szczupłą, zgrabną brunetką , wygląda wyżłowato. Ojciec, no cóź.... nieznany. Pieski mogą wyrosnąć na średniaki, ale zdecydowanie nie będą to jamniki. Moje serce zdobył jeden pacjent z tej brygady który kręcił się przy mnie non stop - postaram się, żeby los nas połączył.

Bardzo, bardzo proszę, zapytajcie znajomków, może ktoś chciałby związać się z czarnym czworonogiem. Pieski są do zobaczenia codziennie po południu w Józefowie, jeśli problem z dojazdem, dowiozę.

Artystyczne walory fot wielce wątpliwe. Trzy osoby, dwa fociaki i niemożliwie ruchliwa brygada. Mama piesowa mogła chwilę odpoczać. Spróbujmy im pomóc.

Piszcie : tukee@o2.pl albo na oddampieski@kozacki.pl

GG: 1431609 do opiekuna pieskowej ferajny


 

Ja mam prośbę do prowadzących blogi o zamieszczenie tej informacji, z góry dziękuję :)

 Rzoztoczanski

wtorek, 24 czerwca 2008
Dla Meteora :)

Brakuje co prawda latarni i klimatu zdjęcia Tukee, ale rowery są ;)

 

Tagi: Warszawa
20:39, roztoczanski
Link Komentarze (13) »
Najciemniej oczywiście pod latarnią

Tagi: Warszawa
17:22, tukee
Link Komentarze (9) »
 
1 , 2 , 3 , 4
Tagi

Skopiuj CSS